Politieke partijen samen verder als Sociaal Duurzaam Weststellingwerf

WOLVEGA – De PvdA afdeling Weststellingwerf, Weststellingwerf Natuurlijk! (WN) en Vrijheid Voor Allen (VVA) doen als Sociaal Duurzaam Weststellingwerf (SDW) mee aan de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart 2018. Volgens de drie politieke partijen staat Sociaal Duurzaam Weststellingwerf voor wat zij belangrijk vinden. ,,Gezamenlijk streven wij binnen onze gemeente naar een rechtvaardiger samenleving en een samenleving die volop inzet op verantwoord gebruik van onze aarde.” Andere punten in het gezamenlijke verkiezingsprogramma gaan onder andere over arbeid en inkomen en het milieu. ,,Het volledige verkiezingsprogramma en de kandidatenlijst wordt de komende maanden samengesteld. Inwoners van onze gemeente kunnen hierover meedenken.”

Lees verder »